| YukiHavanese a întrebat:

Imi puteti da niste nume pentru un bichon havanese? As dori sa fie scurte, poate chiar amuzante si ciudate. As prefera sa fie usor de strigat.

Dau FUNDA pentru cel care nu a luat numele cu copy paste, ci le-a ales. Conform cerintelor mele.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu când am avut îi spuneam Fanta. Sună dubios la început dar o data ce te obișnuiești devine chiar drăgălaș. Sau tot în stilul ăsta oscilam între nume gen Lion, Skittles, Snickers, Barni etc.
Nu trebuie să fie neapărat un nume propriu, te poți gândi la lucrurile care îți plac, sau la diferite mâncăruri dacă vrei ceva ciudat laughing Am o vecină care își strigă câinele "broccoli" laughing

| TheMusicBoy a răspuns:

E fata sau baiat? daca e fata ar putea sa fie Rava si daca e baiat ar putea sa fie Bumi!