| Nini_2117 a întrebat:

In ce oras locueste Nini?

Răspuns Câştigător
| FashionCellia a răspuns:

Dupa cum am auzit stiu ca locuieste in Argentina (o cheama Florencia Bertotti)

4 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Nini(Florencia Bertotti) s-a nascut si locuieste in Argentina, Buenos Aires:X

Sper ca te'am ajutatkiss

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
rolling on the floor Argentina nu e orasrolling on the floor! Florencia Bertotti locuieste in Argentina(tara) si in orasul Buenos Aires.
Sper ca ti-am fost de ajutor si vizionare placuta la Nini!
Pa-pa

| ByancaRObarlad a răspuns:

Majritatea va pierdeti timpul uitanduva la seriale de astea. Nu zic sa nu te uiti, da am citit undeva ca nini nu imi incepe vreo 2 ani. Uita-te la filme artistice sau altceva. Adica cel putin ep. noi//

| DeetzzzBee a răspuns:

Nini se numeste Florencia Bertotti si este din Argentina.