| asy25 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rag.
vreau sa descarc un joc pentru fete (da nu vreau denalea cu barbi sau ceva de genu... vreau mai interesante), dar nu gasesc nici unul care sa ma atraga cu adevarat deoarece am foarte multe jocuri dar mau plictisit toate foarte repede.

3 răspunsuri:
| MissLumy a răspuns:

Incearca pe www.myplaycity.com de aici imi iau si eu unele jocuri;)

| iulia_2102 a răspuns:

Ai putea incerca The Sims 3. Este un joculet unde trebuie sa creezi o familie/persoana, pe care sa o controlezi, sa isi formeze o cariera, o viata sociala, sa faca copii. E foarte amuzant si interesant

| Geanina a răspuns:

Cauta pe gamehouse...sunt mai multe jocuri acolo :*