| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Are cineva hack? Eu am engine 5.4 dar nu stiu sa-l folosesc. Nu vreau sa trisez vreau doar sa trec si eu la lvl 30cryingcryingcrying pls ma puteti ajuta? Un site ceva big grin

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitate pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca gasesti pe youtobe cum sa il folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu mai bine stragi tu 1kk si iei unu + 1 cu pm bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iintra pe id auras_xxx si iti dau inf ca stiu sa-l folosesc... eu am lvl 98 fara hackbig grinD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu shtu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am cheat engine 5. 4 si situ sa-l folosesc, dar imi detecteaza metinuu hacku si me da afara. Ce sa fac? Id meu este ionutz_ionut_10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am engine 5. 4 dar nu stiu cum se foloseste, iti dau o sugestie: cauta videoclipuri care iti arata cum se foloseste hack engine 5. 4 Bafta contacteaza-ma la adresa alexx_boss43 s-ar putea sa stiu trebuie doar sa mai caut tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ce ai face sa nu iti dai contul la nimeni ca poti sa risti sa iti vanda tot si sa iti ia toti yang...Eu am patin nu riaca...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami contul ca te trec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o bunaciune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu cum se foloseste uite baga ID asta victorasolaru@yahoo.com si iti explic pas cu pas fara sa-mi dai hackul. contul meu a fost jefuit la lvl 40 aveam fms+9 si baratara de argint+9 caut de o luna un FISHBOT care sa mearga pe ro dar nu gasesc plzz contactati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce id asi ce mt
te cresc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damil si mie plzlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii il descizi si il bagi in metin2 bin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 32 laughing team depasit si vreau rib +9 e de ajuns sa gasesc si cod de bani ca si ala e foarte bubig grinDbig grinbig grinDbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da-mi si mei hack id meu e marian_rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai videoclipuri metin2 si acolo este un site dai pe el si iti arata un videoclip care iti arata cum sa-l folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 38 si am cheat engine 5. 6 dar nu stiu sa il folosec tu sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu st sa lv de la 30 deute la orci pe ce Mt joci joaca dinamik sau united e usor sa trecii de lv daca vrei ceva asta e id meu marius_air66 rolling on the floor

| Jawsz a răspuns:

pk 100 sa faci exp funda?

| ionutzz2590 a răspuns:

Uita-te pe youtube cum se foloseste

| Seiko98 a răspuns:

Uita-te pe youtube metin2 ro hack
si o sa vezi acolo
cum il folo

| Seiko98 a răspuns:

Uitate pe youtube metin2 ro hack
si o sa vezi acolo
cum il folo

| BmK a răspuns:

Baahh ce e assa greu intrati pe google si scrieti Cheate Egine si ce versiune vreti parerea mea e ca cea mai buna versiune e 5.4

| paulBosiSSor a răspuns:

Vreu si eu

| samantha_7972 a răspuns:

Va rog ajutati-ma sa il gasesc cu un link ceva ca nu stiu unde sa il caut

| gorila58 a răspuns:

Nu merge iti apare acolo detected hack!