| VLadGr a întrebat:

Pentru cei care joaca san andreas multi player (prescurtat samp) am o propunere. Avem un server de 50 de sloturi.
Vrem sa facem un film dar avem nevoie de oameni pe server de incredere.
Daca exista vreo persoana capabila sa aduca niste playeri activi si de incredere pe server va fi recompensat.
Ip'ul serverului: 77.36.64.44:7777
Sau samp.mnx.ro:7777
Y! M: vladgr_40@yahoo.com

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai joc gta, dar nu in retea!
Srry. happy

| vlad24tm a răspuns:

Intru eu si iti aducwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare server, intrati pe el! Merita, se da LVL si BANI + eventuri frumoase love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos serverul!

| secret95 a răspuns:

Un server frumos de samp la ora actuala e rpg.booter.ro:7777. 150 playeri seara, lume civilizata, staff saritor si masini ieftine incepand de la 30.000$ pana la 16.200.000$. Poti avea si o bicicleta persoanala cu doar 5.000$. Intra pe rpg.booter.ro