| Luiza15 a întrebat:

Puteti sa imi povestiti cat mai detaliat doar primele 2-3 capitole din Inheritance (Eragon 4)? Nu vreau sa mi-a povestiti toata pentru ca vreau sa aflu singura ce se petrece, o sa-mi iau cartea peste o luna sau doua darpur si simplu mor de curiozitatehappy. Funda happy

1 răspuns:
| Ralluka a răspuns:

Poi ideea este ca nu trebuie sa iti spunem noi ce se intampla in carte...Mai bine citeste-o sa nu iti spunem noi ce se petrece in ea...