| AnAsTaSiUcA a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei de costume de Halloween? Cat mai multe, va rog! Fundita la cele mai multe idei!happy

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Vampir
pisica
stafie
zomby
schelet
vrajitoare
fluture
printesa
samnuai
ninja
japoneza
chinezoaica
emo
hippioata
asistenta
tiganca
dracusor
inger
pirat
fundita puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Pai poti sa te costumezi in vrajitoare, zana, vampir etc.acum depinde de ce iti place, si uite aici un site care cred ca te va ajuta si succes in alegerea costumului :D

http://timp-liber.acasa.ro/......-9682.html

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Eu anul trecut am fost MIM, si am castigat :D.
Cam asa am fost si eu anul trecut : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Have a nice day!

| Bloguldepoveste a răspuns:

1. Alien => te vopsesti verde pe fata si te machiezi smokey eyes. Nu-ti trebuie cine stie ce haine: un hanorac inchis la culoare, jeansi inchisi si in picioare ce vrei.
2. Vrajitoare => aici clar iti trebuie un costum dar daca nu ai de unde sa faci rost poti sa optezi pentru o rochie lunga si neagra, mult machiaj si parul tapat la intamplare.
3. Pisica => asta tine de fiecare data. Poti sa-ti pictezi un nas micut si mustacioare.
Am si alte idei dar acolo trebuie sa umbli dupa costum. Sper ca ti-am fost de ajutor xD

| ZozoleSkittles a răspuns:

Fate o fata Gothica si cu haine mai rupte ceva de genul unui zombie:))si macheaza-te cu negru:))asta m-am facut eu si am avut si o scena.am dansat cu inca 2 fete pe mel asta:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Qs6E2ig_5QY&feature=player_detailpage
Uitati-va si la un film de groaza, mel asta pe care ti-am dat-o face parte dintr-un fiiilm de groaza...mrg chiar e :))Dar daca vrei sa stii cum se numeste un mesaj.e putin cu porn1 %