| Justinian28 a întrebat:

Salut!
Am un acvariu de 126l in care am:
9 neoni (9 pentru ca unul a murit)
3 corydoras (pestele panda) (pentru ca 3 au murit)
Si 8 creveti red sakura
Dupa cum am mentionat in 2 zile mi-u murit 3 panda si un neon, toti aveau acelasi lucru in comun coada mancat, acum mai am inca un peste panda cu coada mancata care se chinuie sa inoate.
Stiu ca se pot musca intre ei daca am pesti mai mari/agresivi sau daca sunt prea multi dar nu cred ca ma incadrez la nici una dintre aceste situatii.
Acvariul este foarte bine plantat si curat aveti idee de la ce ar putea fi?
Multumesc!

1 răspuns:
| sparklingqueen a răspuns:

Unii pesti mor de la sine, alti mor mancati.