| Razvan_Razvy_1993_DuRD a întrebat:

Salut.Am un amstaff de 1 an si 7 luni si din pacate nu are pedegree, alti oameni spun ca este metis. De ceva timp surioara lui a mers la un control de sange iar medicii...au spus ca e original (amstaff), parintii lor au pedigree. Cum sa fac in alt mod sa nu fie ilegala monta pentru ca nu am pedegree la el, doar patintii lui au?

1 răspuns:
| Shelby002017 a răspuns:

Mai bine castreaza-l. Nu sunt hater, si eu am un Pitbull. Ii distrugi sanatatea. Depinde ce ai alege, daca e pentru bani, fa-ti timp si gaseste ceva care iti place. Nu merita sa chinui un suflet.