Întrebare recomandată | Knight141 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca exista vreo firma specializata in transportul de animale de companie, as vrea sa trimit un catelus pe ruta Botosani - Miercurea Ciuc, dar nu gasesc nimic. Daca stiti vreo firma de genul va rog sa lasati un link sau un numar de telefon pentru contact, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lizuca1234 a răspuns:

Salut. Cauta pe Facebook Marian Fenechiu sau ASPAZ Romania, Iulia Anima, Marian Bro - toti astia fac transport si sunt seriosi.

1 răspuns:
| Knight141 explică (pentru Lizuca1234):

Bine, voi incerca, daca totul merge bine dau funda.
Multumesc!