| shew a întrebat:

Femela guppy a nascut 13 pui. Ei trebuie tinuti cu femela la un loc? Am inteles ca ii hraneste cu un fel de laptic ..si trebuie lasata la un loc. Funda care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma din cate stiu ai mananca!
Cauta undeva pe net!
Dar sunt 100% sigur ca cu alti pesti nu trebuie sa stea puii pentru ca sunt foarte mici si ai mananca!
Asta ti-o zic sigur din propria experienta!
dSPer ca te-am ajutat:*
Funda?:*

3 răspunsuri:
| MyTedyBear a răspuns:

Buna!
Din cate stiam eu, puii trebuie separati de mascul si femela deoarece mananca puii.

| MadalinG99 a răspuns:

Nu cumparati o fatatoare, cand o cumperi baga unchea in laterale vezi sa nu fie mai mare ca unghea si sa nu iasa scuze dac am greseli de scris dar ma grabesc