| Loker a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam ciudata, dar vreau sa va intreb ceva!
Cam cat este pretul ideal (pentru voi-parerea voastra) de vanzare l unui puiut din rasa husky siberian (nu conteaza mascul sau femela) gandindu-va ca este 100% rasa pura, deparazitat, etc.
Dau FUNDA celui al carui pret se apropie de al meu.
Daca a-ti vazut celelalte intrebari ale mele a-ti vazut ca sun toate legate de husky(nume si altele). De ce?
Am o catea husky siberian de rasa si o sa imi faca niste puiuti, 1 o sa il opresc eu si restul o sa ii vand.
Rog pe cei care vor sa dea raspunsuri urate sa se abtina!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Cu pedigree (act de origine) de la 300-400 euro in sus.
Fara pedigree 100 maxim 200 de euro.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite link-uri sa te poti informa.
http://www.okazii.ro/......erian.html
http://www.publi24.ro/......-siberian/
O seara buna:)

| SuzySuzy a răspuns:

Dupa parerea mea vreo 300€! Aproximativ, da vreo 300 euro!