| lovin a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac un radio pe internet pentru a asculta cu prietenii etc, dar vreau in asa fel incat sa nu se vada melodia care e in momentul ala adica intr-un fel sa ascund playlistul si sa se vada doar numele radioului. ceva de genu care ma poate ajuta cu ce program? in afara de Shoutcast

2 răspunsuri:
| βÚβÚ a răspuns:

Pai nu cred ca tine de radio, ci de setarile melodiei. Adica sa ii stergi numele si in locul numelui sa pui de exemplu "-".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poti sa pui pe yotube melodia care o vrei si sa o aculti sunt Edvina din Spania am 10 ani de pop dulce
bay