| ionut235 a întrebat:

Salutare,ce păreri aveți despre hrana uscată Dante pentru câini, este bună sau nu? Are miros urât sau miros plăcut și încă ceva cu ce aromă vine?(mă refer la sacul de 10 kg rosu )
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Parerea foarte proasta, fiindca hrana uscata produce in timp probleme cu rinichii, atat la caini cat si la pisici.
Recomand conserve de carne pentru animalute sau gaturi de pui, crude.
Gaturile de pui sunt ieftine si foarte sanatose, in special pentru caini.