| smileface_6240 a întrebat:

Stiti cumva daca un caine din rasa Cavalier King Charles Spaniel pote sta la bloc vreo 2-3 ore singur si daca da cum o pot convinge pe mama? Am incercat cu poze dragute si ca pot fi responsabila nu merge. Ce pot sa fac?
Am nevoie de ajutor!
Va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai!
Daca ai 13-15 ani, poti o ameninti ca te anturezi cu vagabonzi.
Daca ai 15-18 ani, fa-ti freza pe o parte si spune-i ca esti emo daca nu ai caine.
Daca ai 18-22 ani, spune-i ca atunci cand iasa la pensie o sa ii furi pensia si o sa o bei cu prietenul/sotul tau pe care ea clar nu il suporta!