| AnielaaEllaMaxii a întrebat:

Salutareee :3 Vreau niste nume de caini ( fata si baiat ) de talie mica. Nu vreau nume gen bombonica sau numele alea complicate si 'smechere'. Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Baiat:
Bobita
Jock
Max
Jack
Turbo
Remos
Labus
Peticel
Pufi
Ufan
Mark
Blacky
Fata:
Laidy
Bety
Tiţa
Miri (un nume mai rar intalnit)
Lizuca
Mary

Nu prea imi mai amintesc nume pentru caini mici.Alte nume(putine 2 sau 3) sunt pentru caini de talie medie dar merg si alea.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

5 răspunsuri:
| AnielaaEllaMaxii explică:

Imi plac toate dar. cel mai dragut mi se pare Tara :3 Multumesc!

| SNAKECOM a răspuns:

Baiat Snake
Fata Tara

| cezzycezzy10 a răspuns:

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis, Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing, Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Funda? Te rog! happy

| Descendentii a răspuns:

Pt. fată Lucy si pentru. Băiat Blacky

| Thanksforaskingl3aRn1n6 a răspuns:

Akitta