| SexyBlue a întrebat:

Stiti vreun site cu caini de vanzare?

3 răspunsuri:
| Bold_Liviu_1988 a răspuns:

Foarte important cainii nu se cumpara de pe siteuri de la bisnitari.
Scrie pe Fb canisa si gasesti toti crescatorii de rase cu Pedigree din Romania, nu stiu exact ce rasa preferi dar un pret pentru un catel de rasa pura ar fi minim 250 euro.
Nu cumpara de pe siteuri sau petshopuri ca nu stii ce cumperi.
Crescatorii de rase in Romania sunt cea mai buna alegere si preturile sunt mai mici decat preturile bisnitarilor.