| iccabelldia a întrebat:

Sunt magazine de cumparat hamsteri in iasi? am vazut multe anunturi cu magazine online dar sunt de la bucuresti si trebuie sa platesc transportul 15 lei si hamsterul este ieftin este tot atat. s i as vrea putin mai ieftin:d

3 răspunsuri:
| Bobbb a răspuns:

Cine crezi ca iti trimite tie hamster prin posta?laughing trebuie sa ai magazin cu animale, targuri, real ceva. intreaba la o tanti de vinde mancare de caini ca sigur stie. magazine cu animale sunt si la tarani, iasu e mare imposibil sa nu fie cel putin 3, 4 magazine cu animale

| Stefanu a răspuns:

Ar trebiu(trebuie) sa ai un magazin de animale, intr-un oras ca Iasi-ul trebuie sa fie.

| iccabelldia explică:

Da se mai trimit si prin posta, da nu in cutietongue si da este un magazin in centru sunt de toate animalele. oricum era cam veche intrebarea nu mai vreau hamsteri:d