| Miuletz a întrebat:

intrebarea mea este: As vrea sa cumpar Nerf Blaster Maverick Hasbro sau versiunea mai noua si m-am uitat in magazine si pe amazon si pe amazon e mai ieftin dar nu stiu cat ma costa transportul, si as ruga pe cineva cu experienta sa-mi spune cam cat ar costa transportul *stau in Bucuresti) si care varianta e mai buna sa iau de pe amazon sau din magazin?

2 răspunsuri:
| NesquikNutellaLove a răspuns:

Salut prietene, hai sa te lamuresc eu.

Ca sa cumperi de pe amazon trebuie sa ai buzunaru ceva mai larg deoarece transportul costa foarte mult (este transport vamal)

Dupa mine solutia mai buna este sa il cumperi din magazin (mai usor, nu te complici cu transportu, si iesi mai ieftin )

Peace

| Miuletz explică (pentru NesquikNutellaLove):

Da in magain este 99 lei si pe site scria ca la 35$ transportul gratuit (daca cumperi in valoare de 35$) si ma gandeam ca decat sa dau 100 lei pentru ceva mai bin dau cam 110 lei si iau 3 lucruri gen ( Tu ai mai cumparat de pe amazon?)