| alice31 a întrebat:

Unde pot apela pentru. o sedinta foto la Buzau? Puteti sa imi spuneti si un tarif?

1 răspuns:
| kmidodo a răspuns:

Cel mai bine cauta pe cineva apropiat tie care poseda un aparat foto digital bunicel si fa 100 (!)de poze cum simti si crezi tu. Apoi uita-te la ele ca si cum nu ai fi TU, ci ai vedea pozele intr-o revista. Cere si pareri ale altora. Alege-le pe cele mai apreciate de tine si de altii, si gata sedinta foto. Daca din 9 mai nu ai primit alt raspuns, poate te ajuta acesta. Nu sunt din Buzau, deci nu te pot ajuta mai mult! Succes!