| duf a întrebat:

Va uitati la emisiunea Cezar si cainii „Cesar Millan", vreau sa stiu daca poate veni in Romania.

Răspuns Câştigător
| kire a răspuns:

Nu poate veni in Romania, iar daca ar veni ar fi foarte scump, tu trebuie sa-i platesti drumul dus intors, dresarea cainelui, si cazarea.

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, ma uit, ma impresioneaza in mod deosebit metodele lui de dresaj, este fenomenal!

| RoooneyThePuf a răspuns:

Nu
sigur ca nu
el daca nu ma insel este in america...so?

| Agradável a răspuns:

Nu cred ca o sa vina Cezar in Romania thinking

Dar, ne-ar prinde bine ( si ca dreseaza cainii si ca face pulicitate Romaniei )

Sper ca te-am lamurit, parerea mea tongue

| cristinacrissss a răspuns:

Ma uit si imi place foarte multbig grin nu poate veni in Romania dar daca te'ai uitat la emisiunea lui sigur iti poti dresa cainele sa fie calm si supus. nu uita " exercitiu, disciplina si apoi afectiune" big grin

| Diana_6668 a răspuns:

Nu poatelaughing)

| N1mka4eva a răspuns:

Hey. Da, ma uit.Pai nu o sa vina Cezar in Ro, dar poti vedea pe National Geographic emisiunea subtritata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca el se duce numai in America si Australia

| cocomoca a răspuns:

Sa stiti cu totii ca ar putea.Il poti chema online:)uite:www. cesars'way.com bafta;)daca nu poti sa il chemi(oricum daca il chemi, va trebui sa cheltui o multime de bani, dar eu iti spun doar sa i trimiti un mesaj spunand problemele tale:|succes!