| dolllhouse a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva :

Daca ati avea un iepuras alb, mititel, dragut dupa parerea voastra ce ati vra sa fie ( fata baiat ) ski ce nume i-ati pune?

Cea mai buna idee FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DildăuPaispe a răspuns:

Am avut unul mascul cand eram mai mica. Se numea Snowball.
Dar acum as vrea o femela, pe care s-o cheme Lola

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Eu chiar o sa-mi cumpar un iepuras alb (pitic). laughing
Genul nu conteaza. Eu as vrea fata. Numele cred ca va fi Fluffy/Fluffa sau Lissa. happy

| Corina a răspuns:

Indiferent de sex, iepurasii sunt f. draguti, iar ca nume, daca e baietel, i-as pune Pufy, Pufulet, Pufulici, Ghemotoc, blanita, etc.

| ღdiaღ a răspuns:

Baietel*cu numele:*Akim:este un nume *Rusesc*

| Any_2336 a răspuns:

As vrea sa fie fata si i-as spune Yuky ( inseamna alb in japoneza)

| ღBoomCandyღ a răspuns:

Fata=isabella,ina,pricess,bella,cece(sisi),michaella baiat=pufilici bianco sebby...

| danahh a răspuns:

Fata, si numele puffy

| eek a răspuns:

Am deja unul doar ca nu e alb e crem si e fata...o cheama bobbig grin

| brokenkid a răspuns:

Nume i-as pune fofo, si as vrea sa fie baiat>big grin

| Cristian_6815 a răspuns:

Sa fie fata pentru ca baiatul mai tarziu la maturitate devine foarte salbatic si nelinistit din cauze hormonale in m ementul in care ajunge la maturitate sexuala, ca nume ...mmm tupa' big grin, succes!

| Stefania96dfg a răspuns:

Dupa mine as lua un baiat! nu stiu dc! La nume Boony,Buddy,Floppy, Sammy, Zippy, nu stiu daca o sa-ti placa! Nu sunt un AS la nume!

| Nutline a răspuns:

Pai,as vrea baiat. Numele? Hmm. :
-Robby
-Bobby
-Iepurila
-Ronny
-Claidy
-Quinny
-Ray
-Tomita
-Iris
etc etc etc. Nu-mi vine altceva in minte laughing