| TicTacUser a întrebat:

Vreau sunetele de la arme din counter strike source.pls.

3 răspunsuri:
| abstract3D a răspuns:

Au doamane ba du naidisck local c sau unde sunt intalate sunetele program files= counter strike= cstrike=sound si gata

| TicTacUser explică:

Prostule.am cs 1. 6 si vreau sunetele de la cs s.ca sa le pun la cs 1.6.esti prost? si nu neaparat in c trebuie sa se inst...eu am 7 partitii
phbbbbt

| abstract3D a răspuns:

Te pisi pe partitiile alea ai 7 parti si merge pc ca dracu nu te duce capu ai avea tu ramii bunii si memorie la pc 160 gb dar nu trebuie sa-ti faci pe pc 7 partii ala nu mai e calculator ala e epava