| claudiu1234512345 a întrebat:

A comandat cineva de pe http://www.urban-shoes.ro sunt de incredere? Produsele sunt originale?

Funda!

Răspuns Câştigător
| ydominique a răspuns:

Da, am luat o super teapa cu urban-shoes.ro, mi-au trimis altceva in pachet, am platit, iar acum nu mai raspund la telefoane/ emailuri. Nu aveti incredere in urban-shoes.ro, m-au prostit in stil mare!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are postarea cu Dragoste si sex?

| Popa_Vlad_1997 a răspuns:

Eu am comandat o pereche Supra de la ei si e totul ok, adica sunt originali ca am verificat. poti sa cumperi cu incredere de la ei

| Gioabă_Valentin_1995 a răspuns:

Eu am cumparat de la urbanshoes.ro 3 perechi in total pana acum si am fost foarte multumit, s-a livrat la timp, comunicarea a fost buna. Produsul a fost autentic de fiecare data, stiu asta fiindca unchiul meu lucreaza la Adidas. Tot ce as avea de reprosat este ca s-au decis sa isi faca cutii personalizate Urban Shoes si nu mai trimit in cutia originala a produsului, dar nu pot spune ca asta este o problema pentru mine. De la urban-shoes.ro nu am cumparat niciodata, dar am inteles ca nu sunt totuna.