| NicoletaNiko14 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa merg la mare cu inca 7 prieteni.Mergem cu trenul de la Bucuresti si dau 100 lei dus, intors. Stam 4 nopti si as vrea sa stiu cam cati bani imi trebuiesc avand in vedere ca ne cazam toti intr-o camera si punem banii de cazare si mancare la gramada.

4 răspunsuri:
| sonyc3l a răspuns:

Eu zic mai bine sa va cumparati un cort xD

| veveritza12345 a răspuns:

Depinde unde te cazezi lla hotel sau cauti camera big grin daca te caz la hotel trebuie sa ai pe putin 1500 lei iar o camera la curte iti ajunge 1000 lei mancat baut tongue bafta

| mihai69 a răspuns:

25...50 lei / noapte cazare și cam la fel pentru mâncare. E bine să ai și o rezervă de „caz de forță majoră" de vreo 50 de lei măcar. Da' poate mai vrei și să te distrezi - sau pentru aia plătesc băieții? tongue

| Tudorache_Crysty_1999 a răspuns:

Mai bine ai cumpara un cort, si v-ati aseza pe plaja.E mult mai fain big grin