| Alyn1998 a întrebat:

Am 512mb la RAM Procesor 3.16Ghz Placa video Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver (256 mb memorie accelerator 3d)
Stiu ca nu ap cel mai bun calculator dar, ma rog
NU IMI MERGE NfS cArBoN cu toate ca probabil stiti cat are system requirement

Daca stiti vreo solutie la problema mea va rog sa-mi spuneti si mie
SAU CEL PUTIN spuneti-mi CE NU E BINE LA PC-UL MEU CA VAD EU CUM REPAR

2 răspunsuri:
| GoddesWilma a răspuns:

Sa te invat ceva
daca vrei sa vezi ce jos iti merge intra aici ---> http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
si selectezi in ambele spatii ce joc vrei sa testezi daca iti merge sau nu apoi dai can you run it si o sa iti scaneze pc apoi iti arata ce merge si ce nu
e foarte eficient progr asta
succes in continuare:-*
funda?;;)

| BrD a răspuns:

Ehe...iti trebuie ram, placa video...