| Roxett a întrebat:

Am achizitionat un laptop Lenovo de la flanco si nu stiu daca mi-a dat si garantia. am primit doar o pagina cum ca am achitat laptopul pe care scrie data, ora, pretul si un bon atasat. Despre asta e vorba: http://img06.mercador.ro/......grafii.jpg
Aceasta constituie garantia?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Factura si chitanta constituie garantia. Ai grija sa pastrezi ambalajul(cutia in care a venit laptopul), altfel se pierde garantia! Asa e la ei!

1 răspuns:
| Roxett explică:

Multumesc. pe nici una din aceste pagini nu scria perioada garantiei si de asta am intrebat.