| KirigayaKirito a întrebat:

Am nevoie de un driver pentru placa video, Intel Graphics Media Accelerator.
Am Lenovo G550, Windows 7 64bit, si nu gasesc nici cum driver, am descarcat ft multe si nu sunt compatibile...
Funda!

3 răspunsuri:
| Dany127 a răspuns:

Http://www.intel.com/p/en_US/support/detect?iid=dc_iduu

Daca nu merge poti sa incerci si asta, dar nu sunt sigur daca o sa iti functioneze. Mult Noroc.

| de3utza2009 a răspuns:

1. http://support.lenovo.com/......etail.page
2. schimba windowsul deoarece nu e compatibil cu Lenovo g550, e pe 32 biti, adica pune un windows x86. nu ti-a dat in pachet si cd-ul cu drivere? eu am primit in pachet cu tot cu cd-ul special pentru windows 7.