| tonidamaschin a întrebat:

Am primit o oferta de la o firma din ARAD, cu sediul pe str. Paduri nr 95 tel0757142095.dna Irina si aveau plecari in Austria la Graz (impachetat jucarii). Stie cineva despre firma?

55 răspunsuri:
| kedy30 a răspuns:

Am fost la sediu luni pare-au o firma serioasa dar nu stiu salariile si poferta era prea buna sa fie adevarat

| Pro_Dany_1971 a răspuns:

Sal,,am fost in data de 10, 05, 2013, cu toate actele la ei,, am dus si banii care mi iau cerut,, am semnat contractu de mediere,, chiar azii am sunat la ei pe mobil si au zis sa sun la nr de fix de pe contract,, am sunat pe fix mi-a raspuns un barbat,, a zis ca contractu de mediere e de 21 zile,, si l-a intrebat cit de sigur e plecarea,, mi-a raspuns ca in termenu de 21 zile se pleaca,, si i-am zis ca sunt multe informatii pe internet cu firma ca e teapa si mi-au raspuns ca pe internet poate sa scrie fiecare ce vrea,, dar plecarile se vor face,, in maxim 21 zile,ce sa zic,, tragem cu speranta ca se pleaca,, iar dupa cum stim daca nu incercam nu avem de unde stii cum e,, eu am mai luat o teapa in Austria nu mia platit de anul trecut din noiembrie decembrie,, ianuarie,, in februaria pe 7 am venit acasa,, si mi-a zis ca in data de 10 imi va baga bani,, dar asa ceva nu s-a intamplat si am luat teapa cu 2700 euro,,

| Ale_Roxana_1991 a răspuns:

Buna,numele meu e Roxana si eu impreuna cu o prietena si iubitu ei dorim sa plecam la munca in strainatate si azi am sunat la firma ERU din Arad si nu stiu daca intr-adevar e o firma serioasa sau nu, dupa cum mi-au vb eu as crede ca is seriosi dar cer o suma destul de mare pentru analize si cateva acte.Ma gandeam ca marti sa mergem in Arad sa vedem.Ma puteti ajuta sa-mi spuneti daca e o firma seriosa? Are rost sa ne bagam actele sau nu? Am nevoie de un raspuns ca sa stiu ce pot face.Multumesc.
Ma puteti contacta pe facebook https://www.facebook.com/MagiaVondy?ref=tn_tnmn

| Florinca_Florin_1994 a răspuns:

Si eu tot de acolo ca sofer in munchen Germania nu stiu nimic