| OmObisnuit a întrebat:

Am un suport pentru tv iar pe cutie spune ca diagonala maxima suportata e 61 cm. Vreau sa cumpar un monitor de 21.5 inch iar la specificatii spune ca are prindere 100x100 vesa. Se potrivesc?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pe cutie sau în instrucțiunile suportului ai dimensiunile pentru prindere (găuri). E posibil să meargă la fel cum e posibil să nu meargă. Dar cam 95% ar trebui să fie compatibile.
Sau pur și simplu fă un test: pui monitorul cu ecranul în jos și suportul deasupra găurilor lui de montare. Așa vezi sigur cum se potrivesc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai un suport de tv nu?