| Stefxn a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un monitor pentru un PC de gaming care urmeaza sa mi-l iau cu diagonala de 21.5 inch. Nu prea stiu la ce sa ma hotarasc deoarece sunt monitoare ieftine si scumpe fiecare diferit. Sa zicem ca nu as vrea ceva peste 600 de lei dar vreau un monitor LED sau LCD. Nu stiu care din aceste 2 e mai buna sau care sunt calitatile si defectele fiecaruia (imi puteti spune va rog?) ma intereseaza in principal care se vede mai bine si care dauneaza cel mai putin ochilor. Si de asemenea as vrea sa fie de la o firma buna gen Samsung (daca este buna) sau ceva de un nivel bun. Ce imi sugerati?

5 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Pentru gaming recomand un monitor cu rata de 120 hz

| John1973 a răspuns:

Eu ti-as recomanda asa ceva http://bit.ly/14GQM2a

| Sanziana88 a răspuns:

Poti lua monitoare ieftine de la https://www.bmbcomputers.ro, eu de la ei am luat un Dell si sunt foarte multumit.

| Likethis a răspuns:

Nr meu 0721899447 detalii o seara buna Mihai.