| andalutza a întrebat:

Are cineva id unei vedete romanesti?

124 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am pe al lui anda adam si anreea balan e secret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pare rau dar tu il ai pe al lui miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi pare foarte rau dar nu am id de vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am id unei vedete romanesti dar am id lui selena gomez si a lui miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id-urile la toate vedetele de pe pamant dar nu le dau la nimeni ok? pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andalutza, eu am id-ul la mai multe vedete si romanesti, dar si din strainatate:
uite pe care le am :
diana dumitrescu ->dia_diana_tonca
diana dumitrescu2 ->dumitrescu. diana69
miley cyrus ->hannah_miley
selena gomez ->disney_selena
demi lovato ->lovato_disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da nu mai ziceti ca aveti pe-a nu stiu cui si ziceti ca secret, cu ce ma incalzeste pe mine daca tu zici asta. da si tu un ID daca ai si daca vrei sa ai daca nu taci naibii din gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al andreei patrascu:patrascuandreea55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are id lui florin salam sau sorin copilu de aur dati-mil si mie plzzhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau id baby minune si nu merge baby_minuneTV cine are sa intre pe bebe_m5 id meu rog seriozitae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt Inna de fapt uni dintre voi ma stiti ca Inna dar numele meu real este Alexandra.Toti spuneti numai prosti daca vreti id de vedete contactati-ma la acest id alexxxa_alessya_yo:*:*:*. Este un id adevarat de o vedeta adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah prostilor oricate id-uri oti avea voi nu sunt bune ca toate sunt false bahhh prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am id-uri de vedete! O am pe diana dumitrescu. id-ul ei este:diana_sweet_girl83

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi dori si eu id lui dan balan. ma puteti ajuta va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui smiley, este smileyanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andalutza. din pacate nu am id-ul vedetelor din romania. dar daca vrei il am pe-al vanessei, este adevarat mi-a dat webul, id-ul ei este vanessa12h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spunyo care sunteti vedete de unde de la coada vaci de unde atata vedetime ce se caka pe tot drumu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am: smiley_simplu27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am: smiley_simplu27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt numai pacaleli nu are nimeni id vedetelor. Ce oameni nesimtiti dau id false si pacalesc lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id jazzlinei de la prima tv si tipa si canta misto rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adellapopescu00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea id lui copilu de aur dac il are cineva sa dia pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt larisa si sunt cea mai mare fana alui adela popescu daca are cineva ceva. id-ul ei va rog sa mi-l dati si mir id-ul meu este ioanarasfatata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba asa prost eati la ce dreq lasi id asa a proasta...pfff tot felul de idioti laughinghai paa