| AreYouDreaming a întrebat:

As vrea sa cumpar un abonament lunar pe un site dar acesta accepta ca metode de plata doar PayPal si card de credit. Eu detin doar card de debit. In aceste conditii pot plati cu PayPal daca adaug in cont bani de pe cardul de debit apoi platesc cu PayPal?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci cont de PayPal trebuie or CC(card de credit) or cont bancar, altfel nu poti cheltui ce bagi pe el.

| Lucian4 a răspuns:

Da merge, faci contul de paypal iar pe site adaugi contul cardului de debit

| Vioreldb a răspuns:

Asa am si eu si se poate plati cu paypal.