| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa platesc doar pentru o luna pe un site de matrimoniale cu cartea de credit dar nu as vrea sa imi ia in fiecare luna din cont bani fara voia mea!

Site-ul este love.mail.ru

Am mai platit si alta data cu card-ul de debit si nu am mai gasit cum se poate sa ii opresc sa imi tot ia bani in fiecare luna din contul meu!

VOI CE SOLUTII DE PLATA ON-LINE AVETI!?

La ce ar fi bun sa platesc prin paypal sau aveti vreo idee?

Ca eu mi-as face un cont de plati online in asa fel in cat sa pun in prealabil banii acolo 37 euro cat vreau sa dau site-ului de matrimoniale.

Apoi daca ei or sa vrea sa imi mai ia si luna urmatoare bani sa nu mai aiba de unde decat daca pun eu alti bani acolo!

Data trecuta am scapat schimband card-ul.
Am rupt intentionat card-ul si m-am dus cu el la banca sa imi dea alt card de plastic
si doar asa am scapat sa nu imi mai ia inca o luna si inca o luna din card.
Pentru ca mi-au dat alt card cu alte nunmere si cei de la love.mail.ru nu stiau noile numere de pe noul meu card, asa ca am scapat.

22 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pur si simplu: spui la banca ta sa nu mai faca plati in contul lor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand accepta una sa vorbeasca cu tine... Tot cu majuscule ii scrii?

| RxTx a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

DA CÂTE O DATĂ scriu și cu majuscule! de ce mă întrebi!?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RxTx):

Ca e dovada de cunostinte slabe ale limbii romane.
Majusculele se scriu cu un scop. La fel si semnele de punctuatie.
Dupa scris, tu se pare ca urli mereu. Asa esti si in viata reala?
PS: Instaleaza Tinder pe telefon, daca vrei ceva real, gratuit.
Sau foloseste Facebook si grupurile aferente "combinatiilor" de nivelul tau. Bagi doua live-uri in care citesti din Biblie, sau ce pasiuni ai tu, si tot gasesti ceva.
Pe site-urile matrimoniale cu plata, nu cred ca intra vreo tampita reala.

| RxTx a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pe Facebook ma cunosc oamenii, si pe tinder si badoo hi5 si alte prostii din astea am bagat si bani si tot degeaba.

| RxTx a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

DA

| GabiDumitrescu a răspuns:

De 40 EUR mai bine dai o m*&e in viata reala...

| RxTx a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pe cuvantul meu de onoare am folosit in fiecare vacata in ultimii 10 ani acest site si mi-a purtat noroc, de mai multe ori am gasit fete frumoase din Republica Moldova, acum nu mai merge cu MD pentru ca au devenit inganfate fitose fandosite iar mie imi plac femeile modeste cu atitunea umila!
Asa ca un timp a mers ukraina pana cand au aflat italienii si au inceput sa bage bani si acolo iar acum in toate orasele prin ukraina mai turistice tebuie sa concurez cu italieni de 60 ani care merg cu bani acolo.
Am cunoscut o fata din odesa o bomboana de fata toate bune si frumoase cativa ani au mers lucrurile foarte bine pana cand a aparut un austriac.
tot cu acest site eram eu prin Anglia nu mai facusem nimic de 2 luni si mi-am platit aplicatia si in aceiasi zi am gasit o rusoaica frumoasa doar ca a trebuit sa merg eu de urgenta pana in Romania credem ca o sa stau pe aici o luna ma incurcat cineva cu ceva acte a trebuit sa stau mai multe luni fata s-a dus.
Apoi am mers in excursie in Paris am zis hai sa vad ce se intampla daca caut ceva pe aici si am gasit tot asa o fata frumoasa care fusese nascuta in Targhichistan blonda cu ochii verzi si parul pana la fund 25 ani.
Am fost in excursie in Barselona si am gasit o fata frumoasa si acolo.
EU AM INCERCAT PE TINDER de mai multe ori am dat o gramada de bani si nu sa concretizat nimic absolut nici macar o singura fata de pe tinder nu a vrut sa se intalnesca cu mine. Asa ca imi pare rau dupa vreo 700 euro dati la tinder in viata acesta daca ar fi sa ii pun cap la cap pe toti banii dati si nu sa concretizat nimic.
concluzia este ca ma oftic ca am dat bani la tinder.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RxTx):

Daca era sa ai noroc aveai si fara site... happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ca sa iti raspund totusi la intrebare, fa frumos card revolut, genereaza card virtual in aplicatie, plateste cu ala, dupa ce ai platit dezactiveaza-l si gata.

| RxTx a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am vrut sa imi fac revolt me stiind ca este verificata de un om pana la urma si ca o sa imi ceara buletinul si am spus ca ma cheama.
User
Name

Si s-wu suparat si nu mai vor sa colaboreze cu mine

| Wr3nch a răspuns:

Pai opresti plata din meniul contului lol. Trebuie sa aiba sectiune unde poti sa opresti abonamentul.

| RxTx a răspuns (pentru Wr3nch):

Sunt rusi nu au sectiune pentru asta nu am gasit,
pe mine ma intereseaza sa fac un card virtual sa pun banii acolo apoi sa pladesc de acolo acesta aplicatie.
in afara de asta daca ar fi un card virtual nu ar aparea nici pe extrasul de cont ca am dat banii pe matrimoniale

| RxTx a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu se poate aplicatia e in rusa si nu am gasit nicaieri posibilitatea sa opresc ci scie clar ca o sa fiu taxiat 52 luni automat

| Furnicuta000 a răspuns:

Si vrei numai rusoaice? Nu poti sa incerci si tu ceva gratis gen Tinder?

| RxTx a răspuns (pentru Furnicuta000):

Vă rog nu dați u pietre: Părerea mea este că majoritatea româncelor își bat joc de barbații români si se uită la ei ca și când ar fi niște cersători ca și când ele ar fi doar niște vedete numai VIP-uri!
Așa că am găsit țări în care sunt fete albe caucazine care sar în brațele românilor
Le spun in ordinea costurilor Republica Moldova, Lituania, Letuania, Ukraina, Ajerbaigian, Kazakhstan, Turkmenistan, Georgia.

Una e sa mergi la o fată să îți dea cu flit și să se uite la tine ca și când ai fi ultimul handicapat cerșător și ea marea prințesă!

Alta e să te invite direct la hotel cum v-ati cunoscut si nu mă refer la fete centuriste care o fac pentru bani ci mă refer asa colinzi prin magazine cu haine și vorbești cu o vânzătoare și îi spui
ты необычайно красивая
Ты мне нравишься, я хотел бы любить тебя

iar fata o sa iti spuna HAI SA MERGEM direct fara să mai stai sa te stresezi sa pierzi zile intregi dupa ea!

| RxTx a răspuns (pentru Furnicuta000):

Sunt scarbit de tinder badu sentimente si altr porcarii carora pana acum le-am dat peste 4000 euro fara nici un rezultat. E cand aici de fiecare data cand am bagat bani au fost femei gârla dispuse sa faca orice penteu 15$ / 24 ore
Sau daca as fi vrut sa fir de finitiv iubita mea propietate personala m-ar fo costat maxim 1000 euro si era ca si casa masina mea propietatea mea cum e si o surubelnita a mea si fac ce vreau eu cu ea

| Furnicuta000 a răspuns (pentru RxTx):

Sincer acum chiar ma bucur ca nu gasesti pe nimeni. Nu e ok mentalitatea asta, deloc...

| ValentinGabi a răspuns:

Păi după o lună de vorbit cu boți..iti poți dezactivat contul din setări apoi dacă îți place e găsești acolo îți creezi altul sau din setări optezi doar pentru o lună si nu mai multe si nu o să-ți mai ia nici un ban

| RxTx a răspuns (pentru ValentinGabi):

Sa îmi moară la intrare! să dea Dumnezeu să nu îmi mai funcționeze dacă nu am avut doar succesuri cu acestă aplicație!

| kb9 a răspuns:

Ok...iti recomand un card virtual, gen Skrill sau Revolut.
In locul tau, mergeam pe Revolut pentru ca acolo poti pune limite zilnice de bani ce sa-ti "iasa" din cont, poti bloca un serviciu din a-ti mai lua bani si poti ingheta cardul.
Pe Skrill nu ai posibilitatile astea, dar, ca si pe Revolut, poti face un card, pui 37 de euro cu cardul tau real sau PaySafe si gata.

| StefanIntrebare a răspuns:

Siteurile obscure de matrimoniale sunt jecmaneli si fetele de acolo nu sunt reale. Tinder si Hot or Not sunt printre putinele servicii adevarate.