| anonim_4396 a întrebat:

Buna all, as vrea si eu sa stiu dc apar atat de greu raspunsurile date de mine?straight face
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna scumpo, pe linga ceea ca raspunsul trebuie prima aprobat dureaza ink mai mult pentru ca este inca o problema TPU...una din miile probleme cu care ne confruntam (dese ori se blocheaza siteul, daca pui poza noua apare doar peste 2 zile, ziua nu lucreaza cautarea...) succese

6 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Toate raspunsurile apar mai greu, nunumai ale talehappy

| geo_fili_2006 a răspuns:

Pentru ca trec intai la administratorul site-ului si intrebarile si raspunsurile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.

Tuturor li se întâmplă. Este din cauză că site-ul este „suprapopulat". Trebuie să aștepți un pic și îți apar răspunsurile, nu-ți face griji.

Succes!

| Edward121 a răspuns:

Asa e facut situwinking

| Alesandraas a răspuns:

Multumesc tuturor.
Sunt noua p'aici, dar deacum stiu.tongue

| danny_1954 a răspuns:

Prea multi us-eri si in plus trebuiesc vreificate majoritatea raspunsiurilor si nu numai tie, asta se intampla tuturor.