| sofia_kiss a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:am un navigator GPS si nu am harta Romaniei, scrie pe el ca are harta Europei, dar nu e asa.cum sa fac sa imi pun si harta Romaniei. l-am primit cadou si nu as vrea sa imi cump altul pentru ca e foarte bun.ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie sal actualizezi si bagi harta romaniei doar pe net se face asa ceva

| alex2009 a răspuns:

Intra pe siteul celui care a produs GPS-ul Si poti si poti sa iei harta de acolo sau du-te la reprezentanta si te ajuta cei de acolo.

| kr.mdy a răspuns:

Sigur ca e bun trebuie sa il incarci de pe net cum a zis si Iceman.