| blockbuster a întrebat:

Taicamiu' are un nokia 2730 si a vazut el din intamlpare ca scrie in meniu harti, a intrat si a vazut ca scrie ceva de GPS.straight face eu am cautat vreo' 2 ore pe internet si nu am gasit absolut nici o harta a romaniei sau europei. am inteles ca trebuie sa o pun in card de memorie? ajutati-ma. el vrea daca se poate europa straight facetongue si are card de memorie de 1gb, daca nu se poate europa macar 5 >taristraight face: Romania, Ungaria, Slovenia, Austria, Italia! Ma puteti ajuta? am pus pariu ca'i gasesc harta da'ia si imi ia un 5800 big grin Vaa roog!

Răspuns Câştigător
| rsn13 a răspuns:

E simplu, iei de pe site-ul nokia ovi suite conectezi telefonul la pc cu usb si ii dai mod nokia (sau de loc la unele telefoane) si ii dai download maps

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dar pe nokia ovi suitenu nu are modelul nokia 2730

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc pe nicaieri harti
ma puteti ajuta?