| OnlyLexxy a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson xperia x10 si s-a blocat incercand o persoana sa imi afle codul. Cum pot sa il decodez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Trebui sa mergi la cei de la ORINGE sau de la cine esti COSMOTE etc o sa ti-l decodeze ei pe gratis
FUNDA happy

3 răspunsuri:
| Alexutzu70 a răspuns:

Cum a zis Roman_Sorin_1996winking

| oct4vi4n a răspuns:

Mergi la un Service GSM un specializat in decodari si mergi si decodeaza-l. sau daca era blocata cartela introdu codul PUK al cartelei! Succes si sa soeram ca raspunsul meu itziva fi de ajutor

| OnlyLexxy explică:

Am fost la un service GSM si mi-a schimbat softul, de acolo era problema