| oeg a întrebat:

am un toshiba satellite l 650 si dupa 3 luni de la achizitie au inceput sa mi se decoloreze butoanele. sa arate urat. zici ca are 30 de ani. ce pot sa fac? cu ce solutie sa l dau?

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Sa ti se decoloreze, sau sa zboare scrisul de pe taste? Pai nu prea ai ce-i face, daca dai cu solutie, mai rau zboara scrisu, ca e umezeala, e ca si cum ai da cu apa peste praf, sincer, nu stiu cum sa te ajut thinking Nu cred ca ai ce face, decat sa schimbi tastatura, ceea ce costa.