| Miha a întrebat:

Bunahappy
cat costa un bilet de avion in spania
si din spania inapoi?happy
sau daca puteti un site ceva...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns precis, avand in vedere ca pot exista diferente mari de preturi, in functie de compania aviatica, clasa, perioada in care vrei sa calatoresti, daca ai rezervat din timp biletele ori nu etc.
Da o cautare pe internet cu "bilete avion Romania Spania", o sa gasesti mai multe site-uri si o sa poti alege in functie de cele de mai sus si de cat esti dispus sa cheltuiesti. Drum bun!

6 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Parintii mei au fost acum o saptamana in romania, si au platit 150€ dus-intors.

Răspuns utilizator avertizat
| カルメン a răspuns:

Eu l-am luat mai din timp si am platit 130 euro:D pana in sevilla:)si daca vrei uite si un site:
http://www.decoleaza.ro/bilete-avion?gclid=CJ_H0uiTlqICFYkVzAodDwOSFQ
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5. 000 euro nai bani eu am fost si in america si am dat ban dupa ban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie pe google blueair sau wizzair si poti calcula acolo cat te-ar costa! Nu e greu!

| Plimbatot a răspuns:

Daca iei biletul de avion spre Spania cu aproximativ 1 saptamana inainte, eu l-am gasit destul de ieftin pe Aerotravel https://www.aerotravel.ro/....../index.php si biletul de avion este dus-intors, foarte ieftin daca ma intrebi pe mine.
Daca vrei ca biletul de avion sa fie doar dus spre Spania, pretul se duce undeva pe la 86 de euro