| Giulia16 a întrebat:

Buna!

Cum se joaca Lady Popular?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nuuu fiecare jucator are cate o domnisoara si trebuie sa o hranesti sa o imbraci sa o duci la doctor etc exact ce faci tu in viata reala. si sunt niste scopuri care trebuie sa le indeplinesti ca sa faci nivelewinking asa e pentru ca joc lady de 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmareste scopurile si asa o sa te descurci si eu sunt acolo domnisoara mea este :amanda joski

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa cresti nivele ai nevoie de diamante, de bani ca sa i cumperi diferite lucruri. E putin greut, dar e foarte interesan

| coryna_1905 a răspuns:

Fiecare viseaza fata de faima şi de oportunitate. Fiecare fata vrea sa creasca si sa devina o femeie inteligentă, talentat şi de succes. LadyPopular îţi oferă această oportunitate. Alăturaţi-vă lumea noastra mica, dar extrem de plin de farmec. Du-te prin aventura numita LadyPopular, încercaţi toate posibilităţile pe care le ofera jocul, ele sunt atât de multe!

opţiuni ai în alegerea aspectul tau Lady, zeci de stiluri si culori, costume colorate şi multe combinaţii. Distrează-te cu mini-jocuri, sau compara popularitate in provocări cu alţi jucători! Hoo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular se joaca in mai multe feluri dar stiu cum
e usor:trebuie sa iti creiezi un nou cont daca nu ai apoi sa iti alegi numele domnisoarei si sa iti indeplinesti sarcinile la sectiunea:scopuri

cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la scopuri si iti arata cde trebuie sa faci sus iti arata mall-ul si altele in chenarul de susu roz din stanga iti arata cati bani ai cate puncte iq si altele bafta