| Cσσкiє a întrebat:

Bună! De ce când intru pe altă pagină îmi apare iar " Email " şi " Parolă ", deşi am bifat căsuţa " Ţine`mă logat toată ziua "? Ştiu că a mai fost pusă întrebarea de altcineva, dar nu am găsit`o. Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| bnj a răspuns:

Este un bug la un script de pe pagina, depinde si ce browser folosesti. Intra pe www.tpu.ro/login si bifeaza-te acolo, asigurandu-te ca nu se sterg cookie-urile la inchiderea browserului tau.

3 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Http://www.tpu.ro/login -> logheaza-te pe pagina asta si nu vei mai avea problema aceasta. Mi s-a intamplat si mie :)

| Gabystelistu95 a răspuns:

La toti li se intampla acelasi lucru.

| Love_8905 a răspuns:

Da. si mie la fel mi se intimpla.