| GruiaCosmin a întrebat:

Cand intru pe facebook nu mai imi apare nimic, adica cand am intrat ultima oara am bifat casuta aceea de a ma tine logat sau ceva de genu si acum cand intru ma da direct pe contul meu si nu mai imi apare nimic, cand vreau sa ma deconectez nu mai merge, si apare doar bara aceea de sus unde cautii prieteni/jocuri, si cele 3 chiestii ( aia de unde acceptii cererea de prietenie, unde vezi conversatiile si notificarile)
Care ma ajuta are FUNDITA!; X

Răspuns Câştigător
| Mrme a răspuns:

Incearca sa iti dezinstalezi google chrome sau ce ai si apoi sa il instalezi la loc, poate merge. (Dupa ce ai dezinstalat internetul ce il folosesti, intra in My computer si vezi ca ai o bara sus de unde poti sa intri pe google pentru a-l descarca.)

1 răspuns:
| Stoica_Georgiana_2000 a răspuns:

Eu ma pot deconecta