| DLarisaM a întrebat:

Bună,
De curând am achiziționat un bilet de avion, dar in momentul check-in-ului am introdus CNP-ul, imi puteti spune daca este vreo problemă la îmbarcare? Daca da, cum as putea modifica datele cu seria si nr de buletin?
Multumesc!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Suna la companie. Eu asa fac cand mai am probleme de genul, ca se intampla oricum.

Toate au call center, inclusiv un numar non-stop la care poti suna si la 3 noaptea (mi s-a intamplat sa am nevoie, cand eram in Lisabona).
Suni si clarifici, decat sa ai probleme in aeroport si sa pierzi bani aiurea.