| Ofata1822 a întrebat:

Buna. Incerc sa-mi iau versiunea premium a unei aplicatii insa nu reusesc. Dupa ce mi am introdus datele cardului (corecte) in contul de google si initiez procedura. Si apoi ma directioneaza spre alta pagina unde trebuie sa confirm ca sunt eu. Dar nu primesc niciun cod, mail sau orice altceva. Doar aceata propozitie si o notificare pe aplicatia online de la banca o notificare prin care trebuie sa aprob sau nu tranzactia. Si chiar daca o aprob, nu pot trece mai departe de pagina aceea in care trebuie sa confirm ca sunt eu.
Asa se intampla la toate aplicatiile? Fac eu ceva gresit? Toate datele sunt introduse corect. Ma poate ajuta cineva va rog?
Dau funda

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica e-mail-ul de confirmare si la Spam!

| Zuzu1991 a răspuns:

Sistemul de plati nu functioneaza