| whlove a întrebat:

Mi-am facut cont pe voyo, contul cu 7 zile gratuit. Am incercat sa accesez mini-filmuletul cu gafe de la filmari, din pariu cu viata si ma pune sa imi fac iar abonament laughing Cand am trimis din nou mesajul, mi-a spus ca sunt deja inregistrata. Dar in partea dreapta sus, apare contul meu si langa scrie : Abonament Inactiv. Ce trebuie sa fac? Multumesc mult de tot

1 răspuns:
| daydreamer a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca sa il activezi prin mail. Intra in contul tau si vezi poate ti-au dat mesaj acolo. De obicei ti se dau niste linkuri de urmat.