| danamarin a întrebat:

spuneti-mi va rog cum pot sa ajung din otopeni in gara de nord? ajung in aeroport la 00.30 si trebuie sa ajung in gara de nord pana la ora 5.00. este vreo ruta directa? nu am mai fost in bucuresti niciodata

Răspuns Câştigător
| cosereanca a răspuns:

Este ruta directa: 780. Direct din Otopeni la gara de nord
sau poti sa iei un taxi, care o sa iti ia cam la 35-40 de lei pana la gara de nord. Desi cred ca asta ar fi singura varianta a ta, deoarece la ora indicata nu circula mijloacele de transport in comun, abia la 5:00 pornesc...singura varianta ar ramane taxiul.

2 răspunsuri:
| cosereanca a răspuns:

Pai, avand in vedere distanta care este destul de mare( nu stiu sa iti spun in km), cam la 1h-2h.Ti-am spus ca alta varianata nu ar mai exista la ora la care vrei tu, din pacate.

| danamarin explică:

Cat timp se face din otopeni pana in gara de nord? nu as vrea sa iau taxi totusi