| Amrooo a întrebat:

Buna TPU.Am citit ca prin CCleaner iti poti face calculatorul sa-ti mearga mai bine.Eu am incerecat acesta.Am windows XP si nu stiu ce sa dau sa curete.Am sters niste chestii dar nu stiu ce sunt fisierele temporare de la windows si daca imi trebuie.Pls spuneti-mi.Si daca stiti si alte metode prin a-mi face pc sa mearga mai bine pls. Funda

Răspuns Câştigător
| Lazarov_Dragan_1996 a răspuns:

Fisirele temporare nu sunt o problema trebuie sterse cu cat se aduna cu atat ati mere pc-ul mai greu is de la netwinking

2 răspunsuri:
| xBubbleh a răspuns:

BUNA! si eu am XP si mi le-am sters asa:
Start -> Set programs and defaults. [ este mai in dreapta. ] -> Apoi sunt 4. chestii :]]. si alegi : Change or Remove programs. de aici, sper ca te descurci.
Funda happy?