| Paulikk112 a întrebat:

Am un iphone 4, si il tin intr-un bumper, este putin iesit dar daca il pun pe spate, se va zgaria? Deaorece nu prea il vreau zgariat, si daca se zgarie, dati-mi si mie va rog frumos niste site-uri cu huse iphone 4 de preferat mai ieftine big grin.

1 răspuns:
| tofanlucian12 a răspuns:

Vezi ca sunt niste huse pentru iph4 gen bumper care are imitatie din spate de la Apple si e ff cool cost 25 lei.eu personal am una si sunt multumit de ea ca si rezistenta. bafta!