| cυρcαкє a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac un cont de google (chrome), dar, inainte de a imi face cont as vrea sa stiu ce imi cere, adica imi cere date personale? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| HeadShotttttt a răspuns:

Iti cere.e-mail. data de nastere.pui la intamplare da sa fie peste 18 ani..si nr de tel.da nu e obligatoriu.aa da si numele laughingnici acolo nu trebuie neaparat numele tau. poti pune coca-cola..pizza..etc.laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi cere doar email-ul.
Şi data de naştere ( să pui data naşterii astfel încât să fi major/majoră ).
Îţi pui un nume, o parolă şi finish!

| Mereoleacădeusername a răspuns:

E-mail, o oarecare parola la nimereala, nume, data de nastere, tara si date de genu'. poate iti cere si nr. de tel., dar nu e obligatoriu. sper ca te-am ajutatwinking.

| Claudettee a răspuns:

Eu stiu ca daca vrei sa ai cont de google ...Trebuie sa ai cont de youtube.